













Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PERCANDLK0018
- Тегло: 12.27kg
- SKU: PERCANDLK0018
272.81€ (533.57лв.)
без ДДС: 227.34€ (444.64лв.)
![]() |
12 x 25.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, PERCANDLK0018
, Canon
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, цена Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, оферти Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, ревю Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, промоция Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, онлайн магазин Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, поръчай Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi мнения
, Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, canon {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, гаранция Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, бърза доставка Canon i-SENSYS LBP243dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Canon PERCANDLK0018 характеристики
, Canon PERCANDLK0018 спецификации
, Canon PERCANDLK0018 review
, Canon PERCANDLK0018 сравнение
, Canon PERCANDLK0018 отзиви
, Canon PERCANDLK0018 намаление
EAN: 4549292215076
MPN: LBP243DW
Technical Specifications
| Recommended duty cycle | 750 - 4000 pages per month |
| Number of print cartridges | 1 |
| Page description languages | PCL 5e |
| Page description languages | UFRII |
| Page description languages | PCL 6 |
| Maximum duty cycle | 80000 pages per month |
| Printing colours | Black |
| Market positioning | Business |
| Control type | Buttons |
| Built-in display | Yes |
| Display | LED |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 6 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.29 kWh/week |
| Power consumption (printing) | 480 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 1250 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Depth | 373 mm |
| Width | 399 mm |
| Height | 249 mm |
| Weight | 9.5 kg |
| Ethernet LAN | Yes |
| Mobile printing technologies | Mopria Print Service |
| Mobile printing technologies | Canon PRINT Business |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 |
| Security algorithms | WPA2-EAP |
| Security algorithms | 128-bit WEP |
| Security algorithms | WPA-TKIP |
| Security algorithms | WPA2-TKIP |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Security algorithms | WPA-AES |
| Security algorithms | 64-bit WEP |
| Security algorithms | WPA2-AES |
| Security algorithms | WPA-EAP |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Server operating systems supported | Windows Server 2022 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 R2 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2019 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Built-in processor | Yes |
| Sound pressure level (duplex printing) | 53 dB |
| Internal memory | 1024 MB |
| Storage media | eMMC |
| Sound pressure level (printing) | 54 dB |
| Internal storage capacity | 4 GB |
| Direct printing | Yes |
| USB port | Yes |
| Warm-up time | 14 s |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 36 ppm |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Time to first page (black, normal) | 5 s |
| Print technology | Laser |
| Duplex printing | Yes |
| Colour | No |
| Total output capacity | 150 sheets |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Total number of input trays | 1 |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Maximum input capacity | 900 sheets |
| Paper tray media types | Heavy paper |
| Paper tray media types | Postcard |
| Paper tray media types | Coated paper |
| Paper tray media types | Labels |
| Paper tray media types | Recycled paper |
| Paper tray media types | Thin paper |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Paper tray media types | Envelopes |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Non-ISO print media sizes | Executive |
| Non-ISO print media sizes | Statement |
| Non-ISO print media sizes | Oficio |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A5 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A6 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| Envelopes sizes | C5 |
| Envelopes sizes | Monarch |
| Envelopes sizes | Com-10 |
| Envelopes sizes | DL |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Paper tray media weight | 60 - 120 g/m² |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Warnings | Connect the appliance to a grounded electrical outlet. |
| Warnings | Do not cover the ventilation openings during operation. |
| Warnings | Avoid contact with liquids and moisture. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 37 x 47 x 51.5 cm
Weight: 12.27 kg



