





Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 5252B004
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.50kg
237.88€ (465.25лв.)
без ДДС: 198.23€ (387.70лв.)
![]() |
12 x 22.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, 5252B004
, Canon
, Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, цена Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, оферти Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, ревю Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, промоция Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, онлайн магазин Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, поръчай Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm мнения
, Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm сравнение
, евтин Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ Цветни лазерни мултифункционални устройства
, най-добър Цветни лазерни мултифункционални устройства
, нов Цветни лазерни мултифункционални устройства
, canon {ucfirst}цветни лазерни мултифункционални устройства
, оригинален Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, гаранция Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, бърза доставка Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 ppm
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Цветни лазерни мултифункционални устройства
, цветни лазерни мултифункционални устройства в българия
, цветни лазерни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Цветни лазерни мултифункционални устройства
, магазин за Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ оферти Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Canon 5252B004 характеристики
, Canon 5252B004 спецификации
, Canon 5252B004 review
, Canon 5252B004 сравнение
, Canon 5252B004 отзиви
, Canon 5252B004 намаление
| Page description languages: | UFRII-LT |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Printing colours: | Black |
| Maximum duty cycle: | 8000 pages per month |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (max): | 960 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (average operating): | 450 W |
| Power consumption (standby): | 1.4 W |
| Power consumption (PowerSave): | 450 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 30 °C |
| Weight: | 8.2 kg |
| Width: | 372 mm |
| Height: | 254 mm |
| Depth: | 276 mm |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | No |
| Windows operating systems supported: | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows XP Home, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows Vista Business x64, Windows XP Professional, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Home x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 2000 Professional, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 2000, Windows 7 Enterprise |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| Sound pressure level (printing): | 65.3 dB |
| Sound power level (standby): | 43 dB |
| Internal memory: | 64 MB |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Standard interfaces: | USB 2.0 |
| Duplex printing: | No |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 18 ppm |
| Print technology: | Laser |
| Maximum resolution: | 1200 x 600 DPI |
| Economical printing: | Yes |
| Time to first page (black, normal): | 7.8 s |
| Warm-up time: | 10 s |
| Printing: | Mono printing |
| Print margins (top, bottom, right, left): | 5 mm |
| N-in-1 copy function (N=): | 2 |
| Copy speed (black, normal quality, A4): | 18 cpm |
| Time to first copy (black, normal): | 12 s |
| Maximum number of copies: | 9 copies |
| Duplex copying: | No |
| Copying: | Mono copying |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Copier resize: | 50 - 200% |
| Harmonized System (HS) code: | 84433100 |
| Duplex faxing: | No |
| Faxing: | No |
| Total input capacity: | 150 sheets |
| Total output capacity: | 100 sheets |
| Paper tray media types: | Labels, Card stock, Envelopes, Plain paper, Transparencies, Coated paper, Recycled paper |
| Paper tray media weight: | 60 - 163 g/m² |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A4 |
| Maximum print size: | 216 x 356 mm |
| Non-ISO print media sizes: | Statement, Executive |
| Envelopes sizes: | DL, Com-10, C5, B5 |
| Custom media width: | 76 - 216 mm |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Custom media length: | 127 - 356 mm |
| Optical scanning resolution: | 600 x 600 DPI |
| Maximum scan area: | A4 / Letter (216 x 297) |
| Duplex scanning: | No |
| Scanning: | Colour scanning |
| Scan drivers: | WIA, TWAIN |
| Output colour depth: | 24 bit |
| Maximum scan resolution: | 9600 x 9600 DPI |
| Input colour depth: | 24 bit |
| Greyscale levels: | 256 |
| Scanner type: | Flatbed scanner |








