
BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR3552
- Тегло: 8.32kg
52.14€ (101.98лв.)
без ДДС: 43.45€ (84.98лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, AMABEZKAR3552
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, цена BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, оферти BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, ревю BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, промоция BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg мнения
, BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Small Chicken - dry dog food - 8 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit AMABEZKAR3552 характеристики
, Brit AMABEZKAR3552 спецификации
, Brit AMABEZKAR3552 review
, Brit AMABEZKAR3552 сравнение
, Brit AMABEZKAR3552 отзиви
, Brit AMABEZKAR3552 намаление
| Sugar free: | No data available |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 8 kg |
| Lactose free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | General health |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 7.2% |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 16% |
| Crude fibres: | 2.5% |





