
BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZRITKSP0062
- Тегло: 3.20kg
29.47€ (57.64лв.)
без ДДС: 24.56€ (48.04лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, DLZRITKSP0062
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKSP0062 характеристики
, Brit DLZRITKSP0062 спецификации
, Brit DLZRITKSP0062 review
, Brit DLZRITKSP0062 сравнение
, Brit DLZRITKSP0062 отзиви
, Brit DLZRITKSP0062 намаление
| Product category : | Dry food |
| Weight: | 3 kg |
| Pet specific needs: | Sensitive stomach, Proper digestion |
| Sugar free: | No data available |
| Dosage form: | Solid |
| Preservative free: | Y |
| Gluten free: | Yes |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Additional features: | Hair and skin, Digestive support, Food hypersensitivity, Allergy, Gluten-free, Supporting immunity |
| Soy free: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Lamb |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Lamb, Rice |
| Dog breed: | Any breed |
| No artificial colours: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Health effects: | Delicate digestive system |
| Age of the pet : | Adult |
| Lactose free: | Yes |
| Protein: | 26% |
| Fat content: | 13% |
| Crude ash: | 7% |
| Moisture content: | 10% |
| Crude fibres: | 3% |





