
BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 104-100953
- Тегло: 0.90kg
14.87€ (29.08лв.)
без ДДС: 12.39€ (24.23лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, 104-100953
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, цена BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, оферти BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, ревю BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, промоция BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, поръчай BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g мнения
, BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, гаранция BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Chicken with hearts - Wet dog food - 800 g
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 104-100953 характеристики
, Brit 104-100953 спецификации
, Brit 104-100953 review
, Brit 104-100953 сравнение
, Brit 104-100953 отзиви
, Brit 104-100953 намаление
| Pet life stage: | Mature |
| Serving size: | 800 g |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | Yes |
| Package type: | Can |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| No artificial additives: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight: | 800 g |
| Product category : | Wet food |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Soy free: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Suitable for: | Dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Additional features: | General health |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Category: | For dog |
| Pet food flavor: | Chicken, Chicken heart |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Protein: | 8% |
| Crude ash: | 2.9% |
| Fat content: | 6% |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Moisture content: | 78% |





