
BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPRITKAM0027
- Тегло: 0.45kg
13.81€ (27.01лв.)
без ДДС: 11.51€ (22.51лв.)
Етикети:
BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, DLPRITKAM0027
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, цена BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, оферти BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, ревю BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, промоция BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, онлайн магазин BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, поръчай BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g мнения
, BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, гаранция BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, бърза доставка BRIT Premium By Nature Chicken and Hearts - wet dog food - 400 g
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAM0027 характеристики
, Brit DLPRITKAM0027 спецификации
, Brit DLPRITKAM0027 review
, Brit DLPRITKAM0027 сравнение
, Brit DLPRITKAM0027 отзиви
, Brit DLPRITKAM0027 намаление
| Serving size: | 400 g |
| No artificial additives: | Yes |
| Package type: | Can |
| Dog breed: | Any breed |
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Soy free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Suitable for: | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Preservative free: | Y |
| Sugar free: | No data available |
| Weight: | 400 g |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | Gluten-free, General health, Grain-free |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Main flavor: | Chicken |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Crude ash: | 2.9% |
| Moisture content: | 78% |
| Fat content: | 6% |
| Calcium: | 0.3% |
| Phosphorus: | 0.3% |
| Protein: | 8% |
| Crude fibres: | 0.4% |





