
BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZRITKSP0073
- Тегло: 8.15kg
49.25€ (96.32лв.)
без ДДС: 41.04€ (80.27лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, DLZRITKSP0073
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, цена BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, оферти BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, ревю BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, промоция BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg мнения
, BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Adult M - dry dog food Chicken - 8 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKSP0073 характеристики
, Brit DLZRITKSP0073 спецификации
, Brit DLZRITKSP0073 review
, Brit DLZRITKSP0073 сравнение
, Brit DLZRITKSP0073 отзиви
, Brit DLZRITKSP0073 намаление
| Health effects: | Digestive care, General health, Skin & coat |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Gluten free: | No |
| Weight: | 8 kg |
| Package type: | Sack |
| No artificial additives: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Lactose free: | Yes |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Additional features: | General health |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Crude fibres: | 2.2% |
| Phosphorus: | 1.1% |
| Moisture content: | 10% |
| Crude ash: | 7% |
| Vitamin D3 content: | 1000 IU/kg |
| Iron content: | 60 mg/kg |
| Vitamin A content: | 15000 IU/kg |
| Protein: | 26% |
| Fat content: | 15% |
| Zinc content: | 70 mg/kg |
| Biotin content: | 0.5 μg/kg |
| Copper content: | 12 mg/kg |
| Manganese content: | 30 mg/kg |
| Vitamin E content: | 400 mg/kg |
| Calcium: | 1.5% |





