
BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZRITKDP0003
- Тегло: 3.08kg
27.64€ (54.05лв.)
без ДДС: 23.03€ (45.04лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, DLZRITKDP0003
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature Adult M Chicken - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKDP0003 характеристики
, Brit DLZRITKDP0003 спецификации
, Brit DLZRITKDP0003 review
, Brit DLZRITKDP0003 сравнение
, Brit DLZRITKDP0003 отзиви
, Brit DLZRITKDP0003 намаление
| Dosage form: | Solid |
| Age of the pet : | Adult |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Soy free: | Yes |
| Main flavor: | Chicken |
| Sugar free: | No data available |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| Additional features: | Hair and skin, Muscle building |
| Product category : | Dry food |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Gluten free: | No |
| No artificial colours: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Weight: | 3 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dog breed: | All breeds of medium-sized dogs |
| Fat content: | 15% |
| Protein: | 26% |
| Crude fibres: | 2.2% |
| Crude ash: | 7% |





