
BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZRITKMP0051
- Тегло: 0.91kg
15.53€ (30.37лв.)
без ДДС: 12.94€ (25.31лв.)
Етикети:
BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, DLZRITKMP0051
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, цена BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, оферти BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, ревю BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, промоция BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, онлайн магазин BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, поръчай BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g мнения
, BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, гаранция BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, бърза доставка BRIT Paté & Meat with Duck - wet dog food - 800g
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKMP0051 характеристики
, Brit DLZRITKMP0051 спецификации
, Brit DLZRITKMP0051 review
, Brit DLZRITKMP0051 сравнение
, Brit DLZRITKMP0051 отзиви
, Brit DLZRITKMP0051 намаление
| Series : | BRIT Paté & Meat |
| Product category : | Wet food |
| Main flavor: | Duck, Chicken |
| Dosage form: | Solid |
| Suitable for: | Dog |
| Weight: | 800 g |
| Pet food flavor: | Turkey, Chicken |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Age of the pet : | Adult |
| Animal type(s): | Dog |
| Includes vitamins: | Vitamin D3 |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Can |
| Additional features: | Grain-free, General health |
| Health effects: | General health |
| Category: | For dog |
| Product type: | Wet food |
| No artificial colours: | No data available |
| Package type: | Can |
| Gluten free: | No data available |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Copper content: | 0,50 mg/kg |
| Lactose free: | No data |
| Sugar free: | No data available |
| Fat content: | 9% |
| Vitamin D3 content: | 250 IU/kg |
| Crude ash: | 6.5% |
| Biotin content: | 200 μg/kg |
| Iron content: | 10 mg/kg |
| No artificial additives: | No data available |
| Protein: | 11% |
| Preservative free: | No data available |
| Moisture content: | 75% |
| Iodine content: | 0.75 mg/kg |
| Manganese content: | 3 mg/kg |
| Serving size: | 400 g |
| Vitamin E content: | 100 mg/kg |
| Zinc content: | 15 mg/kg |
| No artificial colours: | No data available |





