
BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZRITKMP0042
- Тегло: 0.46kg
14.28€ (27.93лв.)
без ДДС: 11.90€ (23.27лв.)
Етикети:
BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, DLZRITKMP0042
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, цена BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, оферти BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, ревю BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, промоция BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, поръчай BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g мнения
, BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, гаранция BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка BRIT Pate&Meat Adult Duck - Wet dog food - 400 g
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKMP0042 характеристики
, Brit DLZRITKMP0042 спецификации
, Brit DLZRITKMP0042 review
, Brit DLZRITKMP0042 сравнение
, Brit DLZRITKMP0042 отзиви
, Brit DLZRITKMP0042 намаление
| Weight: | 400 g |
| Gluten free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | Yes |
| Serving size: | 400 g |
| Health effects: | General health |
| Suitable for: | Dog |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Package type: | Can |
| No artificial additives: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Duck |
| Main flavor: | Chicken, Duck |
| Additional features: | Grain-free, General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Product category : | Wet food |
| Category: | For dog |
| Series : | BRIT Paté & Meat |
| Age of the pet : | Adult |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Fat content: | 9% |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Crude ash: | 6.5% |
| Moisture content: | 75% |
| Protein: | 11% |





