
BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZRITKMP0058
- Тегло: 0.46kg
14.72€ (28.80лв.)
без ДДС: 12.27€ (24.00лв.)
Етикети:
BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, DLZRITKMP0058
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, цена BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, оферти BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, ревю BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, промоция BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, онлайн магазин BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, поръчай BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g мнения
, BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, гаранция BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, бърза доставка BRIT MONO PROTEIN Wet dog food Lamb 400 g
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKMP0058 характеристики
, Brit DLZRITKMP0058 спецификации
, Brit DLZRITKMP0058 review
, Brit DLZRITKMP0058 сравнение
, Brit DLZRITKMP0058 отзиви
, Brit DLZRITKMP0058 намаление
| Additional features: | Allergy, Grain-free, Food hypersensitivity, Monoprotein, Chicken-free |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Category: | For dog |
| Series : | BRIT Mono protein |
| Product category : | Wet food |
| Pet life stage: | Mature |
| Suitable for: | Dog |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Weight: | 400 g |
| Package type: | Can |
| Pet specific needs: | Food alergy, Reducing food intolerance |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Health effects: | Renal health, Urinary health, General health |
| Product type: | Wet food |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Lamb |
| No artificial colours: | Yes |
| Includes vitamins: | Vitamin D3 |
| Package type: | Can |
| No artificial additives: | Yes |
| Vitamin D3 content: | 250 IU/kg |
| Serving size: | 400 g |
| Fat content: | 7% |
| Preservative free: | Y |
| Sugar free: | Yes |
| Moisture content: | 78% |
| Lactose free: | No data |
| Gluten free: | Yes |
| Iron content: | 10 mg/kg |
| Protein: | 9% |
| No artificial colours: | Yes |
| Crude fibres: | 0.5% |





