



BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZRITKMP0062
- Тегло: 0.46kg
14.60€ (28.56лв.)
без ДДС: 12.17€ (23.80лв.)
Етикети:
BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, DLZRITKMP0062
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, цена BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, оферти BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, ревю BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, промоция BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, поръчай BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g мнения
, BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, гаранция BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка BRIT Mono Protein Turkey - Wet dog food - 400 g
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKMP0062 характеристики
, Brit DLZRITKMP0062 спецификации
, Brit DLZRITKMP0062 review
, Brit DLZRITKMP0062 сравнение
, Brit DLZRITKMP0062 отзиви
, Brit DLZRITKMP0062 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Pet food flavor: | Turkey |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| No artificial additives: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Preservative free: | Y |
| Soy free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Package type: | Can |
| Weight: | 400 g |
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet life stage: | Mature |
| Serving size: | 400 g |
| Suitable for: | Dog |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity, Monoprotein |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Series : | BRIT Mono protein |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Turkey |
| Category: | For dog |
| Protein: | 9% |
| Crude fibres: | 0.5% |
| Moisture content: | 78% |
| Fat content: | 10% |
| Crude ash: | 2% |





