
BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZRITKDP0009
- Тегло: 12.05kg
76.16€ (148.96лв.)
без ДДС: 63.47€ (124.14лв.)
![]() |
12 x 7.19 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, DLZRITKDP0009
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, цена BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, оферти BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, ревю BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, промоция BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, онлайн магазин BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, поръчай BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg мнения
, BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, гаранция BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, бърза доставка BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Dry dog food Turkey with pea - 12 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKDP0009 характеристики
, Brit DLZRITKDP0009 спецификации
, Brit DLZRITKDP0009 review
, Brit DLZRITKDP0009 сравнение
, Brit DLZRITKDP0009 отзиви
, Brit DLZRITKDP0009 намаление
| Dog breed: | Any breed |
| Package type: | Sack |
| Pet specific needs: | Tendency to be overweight, Not active |
| Weight: | 12 kg |
| Health effects: | Healthy weight |
| Pet food flavor: | Turkey, Peas |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin A |
| Pet life stage: | Mature |
| Soy free: | Yes |
| Gluten free: | No |
| Preservative free: | Y |
| Sugar free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Additional features: | For seniors, Overweight |
| Pet breed: | Golden Retriever |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Series : | BRIT Fresh |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Main flavor: | Fish |
| Category: | For dog |
| No artificial colours: | Yes |
| Crude ash: | 7.5% |
| Crude fibres: | 5% |
| Vitamin C content: | 500 mg/kg |
| Phosphorus: | 1.1% |
| Vitamin B6 content: | 8 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 7 mg/kg |
| Protein: | 27% |
| Niacin (vitamin B3) content: | 42 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1800 IU/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 22 mg/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 9 mg/kg |
| Selenium content: | 0.2 mg/kg |
| Fat content: | 12% |
| L-carnitine content: | 550 mg/kg |
| Iron content: | 95 mg/kg |
| Manganese content: | 50 mg/kg |
| Iodine content: | 0.9 mg/kg |
| Vitamin B12 content: | 0.06 μg/kg |
| Zinc content: | 120 mg/kg |
| Calcium: | 1.6% |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 1 mg/kg |
| Choline chloride content (per 100 g): | 75 mg |
| Vitamin A content: | 22000 IU/kg |
| Copper content: | 20 mg/kg |
| Biotin content: | 0.9 mg/kg |
| Moisture content: | 10% |






