
BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZRITKDP0017
- Тегло: 2.05kg
44.58€ (87.19лв.)
без ДДС: 37.15€ (72.66лв.)
Етикети:
BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, DLZRITKDP0017
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, цена BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, оферти BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, ревю BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, промоция BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, поръчай BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg мнения
, BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, гаранция BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка BRIT Care Mini Grain Free Adult Lamb - dry dog food - 2 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLZRITKDP0017 характеристики
, Brit DLZRITKDP0017 спецификации
, Brit DLZRITKDP0017 review
, Brit DLZRITKDP0017 сравнение
, Brit DLZRITKDP0017 отзиви
, Brit DLZRITKDP0017 намаление
| Package type: | Sack |
| Weight: | 2 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Small (2-10 kg), Small (7-12 kg), X-Small (< 4kg) |
| Sugar free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Lactose free: | Yes |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity, Hair and skin |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Lamb |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Pet breed: | Maltese, Jack Russell Terrier |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | BRIT Care |
| Fat content: | 18% |
| Protein: | 29% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Crude ash: | 8.5% |





