
-28 %
BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172192
- Тегло: 12.05kg
66.56€ (130.19лв.)
92.17€ (180.27лв.)
без ДДС: 55.47€ (108.49лв.)
Етикети:
BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, 100-172192
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, цена BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, оферти BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, ревю BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, промоция BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, поръчай BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg мнения
, BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, гаранция BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка BRIT Care Dog Sustainable Activity Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172192 характеристики
, Brit 100-172192 спецификации
, Brit 100-172192 review
, Brit 100-172192 сравнение
, Brit 100-172192 отзиви
, Brit 100-172192 намаление
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Health effects: | Vitality, stamina, strong muscles, strengthened condition, bones and teeth, improved coat health |
| Pet life stage: | Mature |
| Dog breed: | Any breed |
| Animal type(s): | Dog |
| Preservative free: | Y |
| Age of the pet : | Adult |
| Weight: | 12 kg |
| Pet specific needs: | Active |
| Soy free: | Yes |
| Main flavor: | Insects, Chicken |
| Sugar free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Lactose free: | Yes |
| Pet food flavor: | Chicken, Insects |
| Additional features: | Hair and skin, Allergy, Food hypersensitivity, Enhanced activity |
| Gluten free: | No |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Series : | BRIT Care Sustainable |
| Category: | For dog |
| Moisture content: | 10% |
| Fat content: | 24% |
| Crude ash: | 7% |
| Protein: | 32% |
| Crude fibres: | 1.2% |



