





Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KGV33VLEA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 70.50kg
1,073.32€ (2,099.22лв.)
без ДДС: 894.43€ (1,749.35лв.)
![]() |
12 x 101.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, KGV33VLEA
, BOSCH
, Хладилници
, Домакински електроуреди
, купете Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, цена Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, оферти Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, ревю Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, промоция Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, онлайн магазин Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, поръчай Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel мнения
, Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel сравнение
, евтин Хладилници
, топ Хладилници
, най-добър Хладилници
, нов Хладилници
, bosch {ucfirst}хладилници
, оригинален Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, гаранция Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, бърза доставка Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Хладилници
, хладилници в българия
, хладилници techmag
, онлайн поръчка Хладилници
, магазин за Хладилници
, топ оферти Хладилници
, BOSCH KGV33VLEA характеристики
, BOSCH KGV33VLEA спецификации
, BOSCH KGV33VLEA review
, BOSCH KGV33VLEA сравнение
, BOSCH KGV33VLEA отзиви
, BOSCH KGV33VLEA намаление
| Reversible doors: | Yes |
| Product colour: | Stainless steel |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Control type: | Buttons |
| Custom panel-ready: | No |
| Shelves material: | Glass |
| Housing material: | Stainless steel |
| Door hinge: | Right |
| Built-in display: | No |
| Number of compressors: | 1 |
| Energy efficiency class: | E |
| Connected load: | 90 W |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption: | 228 kWh |
| Current: | 10 A |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Width: | 600 mm |
| Depth: | 650 mm |
| Weight: | 65.2 kg |
| Depth with door open: | 120 cm |
| Height: | 1760 mm |
| Noise emission class: | C |
| Minimum operating temperature: | 10 °C |
| Total net capacity: | 289 L |
| Noise level: | 39 dB |
| Climate class: | SN-T |
| Maximum operating temperature: | 43 °C |
| Icemaker: | No |
| Automatic defrost (freezer): | Yes |
| No Frost (freezer): | No |
| Freezer position: | Bottom-placed |
| Freezer net capacity: | 94 L |
| Fast freeze function: | Yes |
| Freezing capacity: | 4.5 kg/24h |
| Freezer number of shelves/baskets: | 3 |
| Storage time during power failure: | 17 h |
| Cord length: | 2.4 m |
| Adjustable feet: | Yes |
| Castor wheels: | Yes |
| Fridge net capacity: | 195 L |
| Automatic defrost (fridge): | Yes |
| Fridge number of shelves/baskets: | 4 |
| Number of removable shelves: | 2 |
| Number of vegetable drawers: | 1 |
| Multi-Airflow system (fridge): | No |
| Bottle rack: | Yes |
| Lamp type: | LED |
| Fridge interior light: | Yes |
| Egg balcony: | Yes |
| No Frost (fridge): | No |
| Warnings: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |
| Fresh zone compartment: | No |






