


-38 %



Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AVC009BTSGY
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
58.24€ (113.90лв.)
93.60€ (183.07лв.)
без ДДС: 48.53€ (94.92лв.)
Етикети:
Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, AVC009BTSGY
, Belkin
, USB Хъбове
, Периферия
, купете Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, цена Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, оферти Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, ревю Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, промоция Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, онлайн магазин Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, поръчай Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver мнения
, Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver сравнение
, евтин USB Хъбове
, топ USB Хъбове
, най-добър USB Хъбове
, нов USB Хъбове
, belkin {ucfirst}usb хъбове
, оригинален Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, гаранция Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, бърза доставка Belkin AVC009btSGY Hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
, Belkin цена
, Belkin промоция
, Belkin отстъпка
, Belkin USB Хъбове
, usb хъбове в българия
, usb хъбове techmag
, онлайн поръчка USB Хъбове
, магазин за USB Хъбове
, топ оферти USB Хъбове
, Belkin AVC009BTSGY характеристики
, Belkin AVC009BTSGY спецификации
, Belkin AVC009BTSGY review
, Belkin AVC009BTSGY сравнение
, Belkin AVC009BTSGY отзиви
, Belkin AVC009BTSGY намаление
| Power supply type: | USB |
| Hub interfaces: | HDMI, 3.5mm, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Product colour: | Silver |
| Card reader integrated: | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash), SD |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| USB Power Delivery up to: | 100 W |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Host interface: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Harmonized System (HS) code: | 84719000 |








