
ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MB16AHP
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 3.10kg
418.79€ (819.08лв.)
без ДДС: 348.99€ (682.57лв.)
![]() |
12 x 39.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, MB16AHP
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39.6 cm (15.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS MB16AHP характеристики
, ASUS MB16AHP спецификации
, ASUS MB16AHP review
, ASUS MB16AHP сравнение
, ASUS MB16AHP отзиви
, ASUS MB16AHP намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 9 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Power consumption (typical): | 13 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Width (with stand): | 359.7 mm |
| Height (with stand): | 227.4 mm |
| Depth (with stand): | 9 mm |
| Weight (with stand): | 860 g |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Package type: | Box |
| Package height: | 305 mm |
| Package weight: | 3.1 kg |
| Package width: | 485 mm |
| Cables included: | Micro-HDMI to HDMI, USB Type-C |
| Quick start guide: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness (typical): | 220 cd/m² |
| Pixel pitch: | 0.179 x 0.179 mm |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| 3D: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 800:1 |
| Response time: | 5 ms |
| HD type: | Full HD |
| Touchscreen: | No |
| Display brightness (peak): | 250 cd/m² |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Display technology: | LED |
| Viewable size, horizontal: | 34.4 cm |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, vertical: | 19.4 cm |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 2 W |
| Cable lock slot: | No |
| Height adjustment: | No |
| VESA mounting: | No |
| DVI port: | No |
| Micro HDMI ports quantity: | 1 |
| Audio input: | No |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI: | No |
| Headphone out: | No |
| TV tuner integrated: | No |
| AC adapter included: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 419759 |






