











ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONASUMON0159
- Тегло: 4.62kg
- SKU: MONASUMON0159
105.89€ (207.10лв.)
без ДДС: 88.24€ (172.58лв.)
![]() |
12 x 10.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONASUMON0159
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка ASUS VY249HF computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MONASUMON0159 характеристики
, ASUS MONASUMON0159 спецификации
, ASUS MONASUMON0159 review
, ASUS MONASUMON0159 сравнение
, ASUS MONASUMON0159 отзиви
, ASUS MONASUMON0159 намаление
EAN: 4711387224106
MPN: VY249HF
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 11 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 13.99 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Height (with stand) | 393 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Weight (with stand) | 3.4 kg |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game mode | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package weight | 4.6 kg |
| Package type | Box |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 392 mm |
| Package width | 603 mm |
| Digital horizontal frequency | 31 - 110 kHz |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display technology | LCD |
| Panel type | IPS |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Digital vertical frequency | 48 - 100 Hz |
| Backlight type | LED |
| HD type | Full HD |
| Screen shape | Flat |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Touchscreen | No |
| Response time | 1 ms |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type | Kensington |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Height adjustment | No |
| Wall mountable | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Headphone out | Yes |
| Brand specific technologies | Eye Care+, SPLENDID |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1675917 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 60.3 x 13 x 39 cm
Weight: 4.62 kg

