


-39 %



ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5") 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: S5402ZA-IS74
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.36kg
885.80€ (1,732.48лв.)
1,449.50€ (2,834.98лв.)
без ДДС: 738.17€ (1,443.74лв.)
![]() |
12 x 83.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, S5402ZA-IS74
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, цена ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, оферти ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ревю ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, промоция ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, онлайн магазин ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, поръчай ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked мнения
, ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, гаранция ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, бърза доставка ASUS Vivobook S 14X OLED S5402ZA-IS74 laptop Intel® Core™ i7 i7-12700H 36.8 cm (14.5) 2.8K 12 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black New Repack/Repacked
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS S5402ZA-IS74 характеристики
, ASUS S5402ZA-IS74 спецификации
, ASUS S5402ZA-IS74 review
, ASUS S5402ZA-IS74 сравнение
, ASUS S5402ZA-IS74 отзиви
, ASUS S5402ZA-IS74 намаление
| Configurable TDP-down: | 35 W |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor boost frequency: | 4.7 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor frequency: | 2.3 GHz |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cores: | 14 |
| Processor model: | i7-12700H |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| Memory slots: | SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Internal memory: | 12 GB |
| Colour name: | Midnight Black |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Laptop |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage: | 20 V |
| AC adapter output current: | 4.5 A |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| AC adapter power: | 90 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Weight: | 1.63 kg |
| Width: | 322.3 mm |
| Depth: | 230.9 mm |
| Height: | 17.9 mm |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Embedded options available: | No |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| Intel Flex Memory Access: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Colour gamut: | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR True Black 600 |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 36.8 cm (14.5") |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display surface: | Gloss |
| HD type: | 2.8K |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Panel type: | OLED |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Built-in microphone: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 70 Wh |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |






