


-39 %



ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: X1504VA-BQ968
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.48kg
490.12€ (958.58лв.)
802.01€ (1,568.59лв.)
без ДДС: 408.43€ (798.82лв.)
![]() |
12 x 46.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, X1504VA-BQ968
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, цена ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, оферти ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, ревю ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, промоция ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, онлайн магазин ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, поръчай ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue мнения
, ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, гаранция ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, бърза доставка ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ968 Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Blue
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS X1504VA-BQ968 характеристики
, ASUS X1504VA-BQ968 спецификации
, ASUS X1504VA-BQ968 review
, ASUS X1504VA-BQ968 сравнение
, ASUS X1504VA-BQ968 отзиви
, ASUS X1504VA-BQ968 намаление
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Efficient cores: | 4 |
| Performance cores: | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.3 GHz |
| Processor generation: | Intel Core i3-13xxx |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor family: | Intel® Core™ i3 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor cache: | 10 MB |
| Processor threads: | 8 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cores: | 6 |
| Processor model: | i3-1315U |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.5 GHz |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Product colour: | Blue |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | Quiet Blue |
| AC adapter output current: | 2.37 A |
| AC adapter output voltage: | 19 V |
| DC-in jack: | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 45 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| USB Type-C charging port: | No |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Height: | 17.9 mm |
| Weight: | 1.7 kg |
| Width: | 359.7 mm |
| Depth: | 232.5 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WWAN: | Not installed |
| Mobile network connection: | No |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| AC adapter included: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Panel type: | IPS-Level |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Operating system installed: | N |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Compliance certificates: | REACH |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Optical drive type: | No |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express 3.0 |
| NVMe: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 42 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Keep out of the reach of children., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |






