ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VA27AQSB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.50kg
246.90€ (482.89лв.)
без ДДС: 205.75€ (402.41лв.)
![]() |
12 x 23.32 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, VA27AQSB
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка ASUS VA27AQSB 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS VA27AQSB характеристики
, ASUS VA27AQSB спецификации
, ASUS VA27AQSB review
, ASUS VA27AQSB сравнение
, ASUS VA27AQSB отзиви
, ASUS VA27AQSB намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Home |
| Front bezel colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 40 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (old): | A+ |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Width (with stand): | 613.8 mm |
| Depth (with stand): | 226.3 mm |
| Height (with stand): | 517.2 mm |
| Width (without stand): | 613.8 mm |
| Depth (without stand): | 51.5 mm |
| Height (without stand): | 365.8 mm |
| Weight (with stand): | 6.69 kg |
| Weight (without stand): | 4.42 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 1 ms |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Supported graphics resolutions: | 2560 x 1440 |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Backlight type: | LED |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Screen shape: | Flat |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in camera: | No |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | 15 cm, Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range: | -180 - 180° |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | No |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |






