ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-36 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: VG27AQA1A
  • Гаранция: 36 месеца
  • Тегло: 6.80kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Market positioning:Gaming
Power consumption (PowerSave):0.5 W
Power consumption (off):0.3 W
Energy efficiency class (SDR):F
Power consumption (typical):24 W
AC input voltage:100 - 240 V
AC input frequency:50/60 Hz
Depth (without stand):50.5 mm
Height (with stand):454.9 mm
Width (with stand):615.2 mm
Weight (with stand):4.65 kg
Height (without stand):366.4 mm
Width (without stand):615.2 mm
Weight (without stand):3.85 kg
Depth (with stand):213.5 mm
Motion blur reduction:Yes
Flicker-free technology:Yes
Low Blue Light technology:Yes
AMD FreeSync:Yes
NVIDIA G-SYNC:No
Game mode:Yes
AMD FreeSync type:FreeSync Premium
Package height:160 mm
Package type:Box
Package weight:6.75 kg
Package width:689 mm
Package depth:475 mm
Display surface:Matt
Display brightness (typical):300 cd/m²
Display diagonal:68.6 cm (27")
Display resolution:2560 x 1440 pixels
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Display number of colours:16.7 million colours
Pixel pitch:0.231 x 0.231 mm
Backlight type:LED
Screen shape:Flat
Digital vertical frequency:48 - 170 Hz
Touchscreen:No
Viewable size, horizontal:59.7 cm
Viewable size, vertical:33.6 cm
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10 (HDR10)
Viewing angle, vertical:178°
Contrast ratio (typical):3000:1
Anti-glare screen:Yes
Maximum refresh rate:170 Hz
HD type:Quad HD
Viewing angle, horizontal:178°
Native aspect ratio:16:9
Panel type:VA
Response time:1 ms
Digital horizontal frequency:250 - 250 kHz
Number of speakers:2
Built-in speaker(s):Yes
RMS rated power:4 W
Built-in camera:No
Tilt angle range:-5 - 20°
Panel mounting interface:100 x 100 mm
Cable lock slot:Yes
VESA mounting:Yes
Cable lock slot type:Kensington
Height adjustment:No
DisplayPorts quantity:1
Headphone outputs:1
Headphone out:Yes
DisplayPort version:1.2
HDCP version:2.2
HDCP:Yes
HDMI version:2.0
HDMI ports quantity:2
Built-in USB hub:No
HDMI:Yes
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: ASUS
Feet colour:Black Market positioning:Gaming Product colour:Black Detachable stand:Yes Power consumption (standby):0.5 W Power supply type:Internal Pow..
Brand: Philips
Product colour:Black Market positioning:Home AC input voltage:100 - 240 V AC input frequency:50 - 60 Hz Power consumption (typical):27.9 W Power consu..
Brand: ASUS
Product colour:Black Front bezel colour:Black Feet colour:Black Market positioning:Gaming Power consumption (PowerSave):0.5 W Power consumption (off):..