ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VG34VQEL1A
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 11.30kg
338.72€ (662.49лв.)
без ДДС: 282.27€ (552.07лв.)
![]() |
12 x 31.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, VG34VQEL1A
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, цена ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, оферти ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, ревю ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, промоция ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, поръчай ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black мнения
, ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, гаранция ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, бърза доставка ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS VG34VQEL1A характеристики
, ASUS VG34VQEL1A спецификации
, ASUS VG34VQEL1A review
, ASUS VG34VQEL1A сравнение
, ASUS VG34VQEL1A отзиви
, ASUS VG34VQEL1A намаление
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical): | 29.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Width (with stand): | 807.8 mm |
| Height (with stand): | 540.6 mm |
| Weight (with stand): | 8.07 kg |
| Depth (with stand): | 248.5 mm |
| Depth (without stand): | 11.1 cm |
| Width (without stand): | 80.8 cm |
| Weight (without stand): | 5.79 kg |
| Height (without stand): | 370.3 mm |
| Flicker-free technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Game mode: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Motion blur reduction: | Yes |
| Shadow сontrol: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Package type: | Box |
| Package width: | 915 mm |
| Package weight: | 11.3 kg |
| Package depth: | 280 mm |
| Package height: | 495 mm |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | USB Type-A to USB Type-B, DisplayPort, AC, HDMI |
| Screen shape: | Curved |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Backlight type: | LED |
| Panel type: | VA |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| Viewable size, vertical: | 33.4 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display technology: | LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Response time: | 1 ms |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Viewable size, horizontal: | 79.7 cm |
| Digital vertical frequency: | 48 - 100 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 149 kHz |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.231 x 0.231 mm |
| Anti-glare screen: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Height adjustment: | 13 cm, Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | -10 - 10° |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Headphone out: | Yes |
| AC (power) in: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI version: | 2.0 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDCP version: | 2.2 |
| HDMI: | Yes |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |






