


-36 %



ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VG24VQR
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.46kg
219.68€ (429.66лв.)
344.16€ (673.12лв.)
без ДДС: 183.07€ (358.05лв.)
![]() |
12 x 20.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, VG24VQR
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка ASUS TUF Gaming VG24VQR computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS VG24VQR характеристики
, ASUS VG24VQR спецификации
, ASUS VG24VQR review
, ASUS VG24VQR сравнение
, ASUS VG24VQR отзиви
, ASUS VG24VQR намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 20.5 W |
| Weight (with stand): | 5.66 kg |
| Width (without stand): | 537.6 mm |
| Weight (without stand): | 4.8 kg |
| Depth (without stand): | 65.3 mm |
| Height (without stand): | 320.1 mm |
| Depth (with stand): | 217.6 mm |
| Width (with stand): | 537.6 mm |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Package weight: | 7.46 kg |
| Package depth: | 403 mm |
| Package width: | 709 mm |
| Package height: | 211 mm |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Response time: | 1 ms |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Display diagonal: | 59.9 cm (23.6") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Panel type: | VA |
| Screen shape: | Flat |
| Display technology: | LED |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Swivel angle range: | -62 - 62° |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| Cable lock slot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | No |
| Audio input: | No |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DVI port: | No |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 390296 |






