


-36 %



ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RT-AX82U
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.65kg
159.05€ (311.07лв.)
248.94€ (486.88лв.)
без ДДС: 132.54€ (259.23лв.)
![]() |
12 x 15.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, RT-AX82U
, ASUS
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, asus {ucfirst}безжични рутери
, оригинален ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка ASUS RT-AX82U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, ASUS RT-AX82U характеристики
, ASUS RT-AX82U спецификации
, ASUS RT-AX82U review
, ASUS RT-AX82U сравнение
, ASUS RT-AX82U отзиви
, ASUS RT-AX82U намаление
| Internal memory: | 512 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Flash memory: | 256 MB |
| Processor frequency: | 1500 MHz |
| Firmware upgradeable: | Yes |
| Processor cores: | 3 |
| Indication light: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| LED indicators: | Power, WAN, WLAN |
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Output current: | 1.75 A |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Power source type: | AC |
| Output voltage: | 19 V |
| Firewall: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| URL filtering: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Firewall security: | SPI, DoS |
| DMZ support: | Yes |
| Filtering: | Yes |
| Security algorithms: | WPA-Enterprise, WPA2-PSK, WPS, WPA3-PSK |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 50 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| WPS push button: | Yes |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Height: | 189 mm |
| Weight: | 810 g |
| Width: | 265 mm |
| Depth: | 177 mm |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| VPN Passthrough: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| VPN server: | PPTP Server, OpenVPN Server, IPSec server |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3ad, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000, 10 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Package width: | 385 mm |
| Package height: | 126 mm |
| Package weight: | 2.59 kg |
| Package depth: | 250 mm |
| Warranty card: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (max): | 5400 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Modulation: | 1024-QAM |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| USB port: | Yes |
| Memory card slot(s): | No |
| DC-in jack: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| DSL WAN: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| 3G: | No |
| 4G: | No |






