





ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: RT-AX57
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.88kg
82.98€ (162.29лв.)
без ДДС: 69.15€ (135.25лв.)
![]() |
12 x 7.84 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, RT-AX57
, ASUS
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, asus {ucfirst}безжични рутери
, оригинален ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка ASUS RT-AX57 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, ASUS RT-AX57 характеристики
, ASUS RT-AX57 спецификации
, ASUS RT-AX57 review
, ASUS RT-AX57 сравнение
, ASUS RT-AX57 отзиви
, ASUS RT-AX57 намаление
| Flash memory: | 128 MB |
| Internal memory: | 256 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Operating system installed: | ASUSWRT |
| Firmware upgradeable: | Yes |
| Processor frequency: | 1.7 MHz |
| Processor cores: | 4 |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Tabletop router |
| LED indicators: | LAN, Power, WAN, WLAN |
| Indication light: | Yes |
| Output current: | 1.5 A |
| Power source type: | DC |
| Output voltage: | 12 V |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| External power adapter: | Yes |
| Security algorithms: | WPA3, WPA2, WPA |
| MAC address filtering: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| System event log: | Yes |
| Schedule access: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Intelligent Mesh technology: | Yes |
| Bandwidth control: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Weight: | 374 g |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| SSID-based VLAN assignment: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Package type: | Box |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max): | 2402 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (second band): | 2402 Mbit/s |
| DHCP server: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| DC-in jack: | Yes |
| USB port: | No |
| Antennas quantity: | 4 |
| Antenna design: | External |
| Ethernet WAN: | Yes |
| DSL WAN: | No |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |






