





ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: RT-AX53U
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.75kg
56.58€ (110.66лв.)
без ДДС: 47.15€ (92.22лв.)
Етикети:
ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, RT-AX53U
, ASUS
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, asus {ucfirst}безжични рутери
, оригинален ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, ASUS RT-AX53U характеристики
, ASUS RT-AX53U спецификации
, ASUS RT-AX53U review
, ASUS RT-AX53U сравнение
, ASUS RT-AX53U отзиви
, ASUS RT-AX53U намаление
| Flash memory: | 128 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Internal memory: | 256 MB |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| LED indicators: | LAN, Power, USB, WAN |
| On/off switch: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Product colour: | Black |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Output current: | 1.5 A |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power source type: | AC, DC |
| Output voltage: | 12 V |
| DMZ support: | Yes |
| Security algorithms: | WPA, SSH, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Parental control: | Yes |
| MAC address filtering: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Wireless statistics: | Yes |
| Bandwidth control: | Yes |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Weight: | 346 g |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 1000, 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| DHCP server: | Yes |
| USB port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Memory card slot(s): | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Antennas quantity: | 4 |
| Detachable antenna(s): | Yes |
| Antenna gain level (max): | 2 dBi |
| Antenna design: | External |
| DSL WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | Yes |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | No |





