ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XG27AQV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.90kg
563.18€ (1,101.49лв.)
без ДДС: 469.32€ (917.91лв.)
![]() |
12 x 53.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, XG27AQV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, цена ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, оферти ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, ревю ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, промоция ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, онлайн магазин ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, поръчай ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black мнения
, ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, гаранция ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, бърза доставка ASUS ROG Swift XG27AQV 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS XG27AQV характеристики
, ASUS XG27AQV спецификации
, ASUS XG27AQV review
, ASUS XG27AQV сравнение
, ASUS XG27AQV отзиви
, ASUS XG27AQV намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Feet colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 23 W |
| Width (with stand): | 613 mm |
| Weight (without stand): | 3.06 kg |
| Depth (without stand): | 74 mm |
| Height (with stand): | 509 mm |
| Height (without stand): | 368 mm |
| Width (without stand): | 613 mm |
| Depth (with stand): | 235 mm |
| Weight (with stand): | 5.5 kg |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Package weight: | 7.9 kg |
| Package depth: | 261 mm |
| Package width: | 684 mm |
| Package height: | 447 mm |
| Package type: | Box |
| Screen curvature rating: | 2900R |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Backlight type: | LED |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Maximum refresh rate: | 170 Hz |
| Digital vertical frequency: | 48 - 170 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | Wide Quad HD |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness (typical): | 400 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 1 ms |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Digital horizontal frequency: | 33 - 255 kHz |
| Display surface: | Matt |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Screen shape: | Curved |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Pivot: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | 20 - -5° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 11 cm |
| Swivel angle range: | 25 - -25° |
| Pivot angle: | 0 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDCP: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP version: | 2.2 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Built-in USB hub: | No |
| DisplayPort version: | 1.2 |






