



ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONASUMON0067
- Тегло: 17.00kg
- SKU: MONASUMON0067
823.70€ (1,611.02лв.)
без ДДС: 686.42€ (1,342.52лв.)
![]() |
12 x 77.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, MONASUMON0067
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, цена ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, оферти ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, ревю ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, промоция ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, онлайн магазин ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, поръчай ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black мнения
, ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, гаранция ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, бърза доставка ASUS ProArt PA348CGV 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MONASUMON0067 характеристики
, ASUS MONASUMON0067 спецификации
, ASUS MONASUMON0067 review
, ASUS MONASUMON0067 сравнение
, ASUS MONASUMON0067 отзиви
, ASUS MONASUMON0067 намаление
EAN: 4711081564218
MPN: PA348CGV
Technical Specifications
| Market positioning | Graphics design |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 29.7 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Width (without stand) | 817.6 mm |
| Depth (with stand) | 245 mm |
| Height (without stand) | 368.2 mm |
| Weight (with stand) | 12.2 kg |
| Depth (without stand) | 68.9 mm |
| Weight (without stand) | 7.8 kg |
| Height (with stand) | 568.9 mm |
| Width (with stand) | 817.6 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Yes |
| Package type | Box |
| Package width | 930 mm |
| Package weight | 17 kg |
| Package height | 488 mm |
| Package depth | 300 mm |
| Cables included | USB Type-C |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | DisplayPort |
| Digital horizontal frequency | 30 - 151 kHz |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Backlight type | LED |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Panel type | IPS |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Horizontal scan range | 185 - 185 kHz |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Vertical scan range | 48 - 120 Hz |
| Digital vertical frequency | 30 - 100 Hz |
| Touchscreen | No |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Pixel pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Screen shape | Flat |
| Colour gamut | 98% |
| Pixel density | 110 ppi |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Response time | 2 ms |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Display surface | Matt |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| RMS rated power | 4 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Swivel angle range | 30 - -30° |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment | 11.5 cm |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type | Kensington |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | 23 - -5° |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| HDCP version | 2.2 |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 92 x 48 x 30 cm
Weight: 17 kg

