





















ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONASUMON0157
- Тегло: 9.00kg
- SKU: MONASUMON0157
361.12€ (706.28лв.)
без ДДС: 300.93€ (588.57лв.)
![]() |
12 x 34.10 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, MONASUMON0157
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, цена ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, оферти ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ревю ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, промоция ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, онлайн магазин ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, поръчай ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black мнения
, ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, гаранция ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, бърза доставка ASUS ProArt PA278CFRV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MONASUMON0157 характеристики
, ASUS MONASUMON0157 спецификации
, ASUS MONASUMON0157 review
, ASUS MONASUMON0157 сравнение
, ASUS MONASUMON0157 отзиви
, ASUS MONASUMON0157 намаление
EAN: 4711387530191
MPN: PA278CFRV
Technical Specifications
| Market positioning | Photo editing |
| Feet colour | Silver |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Power consumption (typical) | 16 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1959477 |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Depth (without stand) | 44.9 mm |
| Weight (without stand) | 4.9 kg |
| Height (without stand) | 363.4 mm |
| Width (without stand) | 613.3 mm |
| Height (with stand) | 536.7 mm |
| Width (with stand) | 613.3 mm |
| Depth (with stand) | 197.2 mm |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package height | 421 mm |
| Package weight | 9 kg |
| Package width | 695 mm |
| Package depth | 133 mm |
| Package type | Box |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display technology | LCD |
| Display diagonal (metric) | 69 cm |
| Digital vertical frequency | 48 - 100 Hz |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| Digital horizontal frequency | 15 - 155 kHz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Pixel density | 109 ppi |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Colour gamut | 95% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000:1 |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| HD type | Quad HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| RMS rated power | 4 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Height adjustment | 13 cm |
| Height adjustment | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Pivot | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 23° |
| HDMI version | 2.0 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 96 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Headphone out | Yes |
| HDCP | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 70 x 42 x 14 cm
Weight: 9 kg

