





ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1") 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PA248CRV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.50kg
297.80€ (582.45лв.)
без ДДС: 248.17€ (485.38лв.)
![]() |
12 x 28.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, PA248CRV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, цена ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, оферти ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, ревю ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, промоция ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, онлайн магазин ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, поръчай ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver мнения
, ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, гаранция ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, бърза доставка ASUS ProArt PA248CRV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS PA248CRV характеристики
, ASUS PA248CRV спецификации
, ASUS PA248CRV review
, ASUS PA248CRV сравнение
, ASUS PA248CRV отзиви
, ASUS PA248CRV намаление
| Market positioning: | Graphics design |
| Feet colour: | Silver |
| Product colour: | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 15 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 30 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Power consumption (typical): | 12.35 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1412838 |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Depth (with stand): | 190.4 mm |
| Height (without stand): | 350.2 mm |
| Weight (without stand): | 4.2 kg |
| Weight (with stand): | 5.9 kg |
| Width (without stand): | 531.7 mm |
| Height (with stand): | 529.2 mm |
| Depth (without stand): | 44.1 mm |
| Width (with stand): | 531.7 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 8.5 kg |
| Package depth: | 126 mm |
| Package height: | 414 mm |
| Package type: | Box |
| Package width: | 610 mm |
| Pixel density: | 94 ppi |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, horizontal: | 51.8 cm |
| HD type: | WUXGA |
| Backlight type: | LED |
| Screen shape: | Flat |
| Display technology: | LCD |
| Touchscreen: | No |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Digital horizontal frequency: | 95 - 95 kHz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Viewable size, vertical: | 32.4 cm |
| Digital vertical frequency: | 48 - 75 Hz |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Colour gamut: | 97% |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Pixel pitch: | 0.27 x 0.27 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display diagonal: | 61.2 cm (24.1") |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Response time: | 5 ms |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 4 W |
| Height adjustment: | Yes, 13 cm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Wall mountable: | Yes |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI: | Yes |
| Charging port type: | USB Type-C |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 3 |
| HDCP version: | 1.4 |
| USB Power Delivery up to: | 96 W |
| HDCP: | Yes |






