



ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 90MB1B40-M0ECY0
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.78kg
75.77€ (148.19лв.)
без ДДС: 63.14€ (123.49лв.)
![]() |
12 x 7.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, 90MB1B40-M0ECY0
, ASUS
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, цена ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, оферти ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, ревю ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, промоция ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, онлайн магазин ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, поръчай ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX мнения
, ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asus {ucfirst}дънни платки
, оригинален ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, гаранция ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, бърза доставка ASUS PRIME H610M-R D4 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASUS 90MB1B40-M0ECY0 характеристики
, ASUS 90MB1B40-M0ECY0 спецификации
, ASUS 90MB1B40-M0ECY0 review
, ASUS 90MB1B40-M0ECY0 сравнение
, ASUS 90MB1B40-M0ECY0 отзиви
, ASUS 90MB1B40-M0ECY0 намаление
| Processor manufacturer: | Intel |
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel Pentium G |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Supported processor sockets: | LGA 1700 |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Motherboard chipset: | Intel H610 |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Windows operating systems supported: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Supported memory clock speeds: | 2933, 3000, 2400, 2800, 3200 MHz, 2666, 2133 |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Memory slots type: | DIMM |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Number of memory slots: | 2 |
| Depth: | 193 mm |
| Height: | 51 mm |
| Width: | 226 mm |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| USB 2.0 connectors: | 2 |
| CPU fan connector: | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| Number of COM connectors: | 1 |
| Chassis intrusion connector: | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| Audio connector: | Yes |
| 12V power connector: | Yes |
| Number of chassis fan connectors: | 1 |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper: | Yes |
| Drivers included: | Yes |
| Cables included: | SATA |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| Number of storage drives supported: | 5 |
| USB connector type: | USB Type-A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| DVI-D ports quantity: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| Headphone outputs: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| PS/2 ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots: | 1 |
| Weight: | 842 g |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |






