





ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 90MB1E80-M0EAY0
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.81kg
95.70€ (187.17лв.)
без ДДС: 79.75€ (155.98лв.)
![]() |
12 x 9.04 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, 90MB1E80-M0EAY0
, ASUS
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, цена ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, оферти ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, ревю ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, промоция ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, онлайн магазин ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, поръчай ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX мнения
, ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asus {ucfirst}дънни платки
, оригинален ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, гаранция ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, бърза доставка ASUS PRIME H510M-K R2.0 Intel H510 LGA 1200 (Socket H5) micro ATX
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASUS 90MB1E80-M0EAY0 характеристики
, ASUS 90MB1E80-M0EAY0 спецификации
, ASUS 90MB1E80-M0EAY0 review
, ASUS 90MB1E80-M0EAY0 сравнение
, ASUS 90MB1E80-M0EAY0 отзиви
, ASUS 90MB1E80-M0EAY0 намаление
| Processor socket: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Motherboard chipset: | Intel H510 |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64 |
| Supported memory clock speeds: | 3000, 2133, 2400, 2800, 3200 MHz, 2666, 2933 |
| Number of memory slots: | 2 |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory slots type: | DIMM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| Width: | 226 mm |
| Depth: | 203 mm |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| S/PDIF out connector: | Yes |
| Number of chassis fan connectors: | 1 |
| USB 2.0 connectors: | 2 |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| TPM connector: | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| 12V power connector: | Yes |
| CPU fan connector: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| BIOS type: | EFI AMI |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| Number of storage drives supported: | 5 |
| Number of HDDs supported: | 4 |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| COM ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| PS/2 ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |






