









ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMASUKBA0084
- Тегло: 2.60kg
- SKU: KOMASUKBA0084
791.90€ (1,548.83лв.)
без ДДС: 659.92€ (1,290.69лв.)
![]() |
12 x 74.78 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, KOMASUKBA0084
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, цена ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, оферти ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ревю ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, промоция ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, онлайн магазин ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, поръчай ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black мнения
, ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, гаранция ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, бърза доставка ASUS PB63-B5046AH Intel® Core™ i5 i5-13400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KOMASUKBA0084 характеристики
, ASUS KOMASUKBA0084 спецификации
, ASUS KOMASUKBA0084 review
, ASUS KOMASUKBA0084 сравнение
, ASUS KOMASUKBA0084 отзиви
, ASUS KOMASUKBA0084 намаление
EAN: 4711387339756
MPN: 90MS02R1-M001E0
Technical Specifications
| Performance cores | 6 |
| Efficient cores | 4 |
| Maximum turbo power | 154 W |
| Processor base power | 65 W |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| Processor threads | 16 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-13400 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 10 |
| Processor cache | 20 MB |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Colour name | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Product colour | Black |
| Chassis type | Mini PC |
| Width | 175 mm |
| Package width | 360 mm |
| Package height | 68 mm |
| Weight | 1.18 kg |
| Package weight | 2.61 kg |
| Height | 44.2 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Depth | 175 mm |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Product type | Mini PC |
| Market positioning | Business |
| Display included | No |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Storage media | SSD |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| DC-in jack | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Warnings | Do not open the enclosure to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Do not dispose of with the normal household waste; special disposal required. |
| Warnings | Avoid exposure to extreme temperatures and humidity. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.8 x 37.5 x 27.5 cm
Weight: 2.6 kg

