





















Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBNI
- Тегло: 3.04kg
- SKU: MOBLEVNOTMBNI
1,918.27€ (3,751.81лв.)
без ДДС: 1,598.56€ (3,126.51лв.)
![]() |
12 x 181.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, MOBLEVNOTMBNI
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, цена Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, оферти Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, ревю Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, промоция Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, поръчай Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black мнения
, Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, гаранция Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, бърза доставка Lenovo ThinkPad L16 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBNI характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBNI спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBNI review
, Lenovo MOBLEVNOTMBNI сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBNI отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBNI намаление
EAN: 197530997457
MPN: 21L3002VPB
Technical Specifications
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Maximum turbo power | 57 W |
| Performance cores | 2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 14 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficient-core base frequency | 1.2 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Processor base power | 15 W |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.1 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Processor model | 155U |
| Processor cores | 12 |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Housing material | Polycarbonate (PC), Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Product type | Laptop |
| Product colour | Black |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Fingerprint reader | Yes |
| Password protection | Yes |
| Smart card reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Windows Hello | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Width | 357.2 mm |
| Depth | 253.4 mm |
| Height | 20.8 mm |
| Weight | 1.77 kg |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | No |
| WWAN | Upgradable |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Antenna type | 2x2 |
| Bluetooth | Yes |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| RGB colour space | NTSC |
| Panel type | IPS |
| Colour gamut | 45% |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| LED backlight | Yes |
| HD type | WUXGA |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system language | Polish |
| Operating system language | English |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | Dolby Audio |
| Certification | ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Compliance certificates | RoHS |
| Card reader integrated | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Optical drive type | No |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Front camera | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 57 Wh |
| Fast charging | Yes |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Numeric keypad | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Maximum frequency NPU | 1.4 GHz |
| AI datatype support on NPU | FP16 |
| AI datatype support on NPU | FP32 |
| AI datatype support on NPU | Int8 |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 33.2 x 49.5 x 9 cm
Weight: 3.04 kg


