ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14") 1920 x 1080 pixels Full HD Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MB14AC
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.30kg
168.19€ (328.95лв.)
без ДДС: 140.16€ (274.13лв.)
![]() |
12 x 15.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, MB14AC
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, цена ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, оферти ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, ревю ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, промоция ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, онлайн магазин ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, поръчай ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey мнения
, ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, гаранция ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, бърза доставка ASUS MB14AC computer monitor 35.6 cm (14) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS MB14AC характеристики
, ASUS MB14AC спецификации
, ASUS MB14AC review
, ASUS MB14AC сравнение
, ASUS MB14AC отзиви
, ASUS MB14AC намаление
| Product colour: | Grey |
| Market positioning: | Business |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 5 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | B |
| Power consumption (typical): | 7 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Depth (with stand): | 11.2 mm |
| Weight (with stand): | 590 g |
| Width (with stand): | 324.9 mm |
| Height (with stand): | 208 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package width: | 392 mm |
| Package weight: | 1.3 kg |
| Package depth: | 77 mm |
| Package height: | 257 mm |
| Cables included: | USB Type-C to USB Type-C |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 1280 x 960, 1280 x 1024 (SXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+) |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Pixel pitch: | 0.16 x 0.16 mm |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Viewable size diagonal: | 35.6 cm |
| Response time: | 5 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Viewable size, horizontal: | 30.9 cm |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Screen shape: | Flat |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| HD type: | Full HD |
| Contrast ratio (typical): | 700:1 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewable size, vertical: | 17.4 cm |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| VESA mounting: | No |
| Cable lock slot: | No |
| LED indicators: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Headphone out: | No |
| Audio input: | No |
| HDMI: | No |
| DVI port: | No |
| HDCP: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 419756 |






