





ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: D500SE-513500252X
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.87kg
617.57€ (1,207.86лв.)
без ДДС: 514.64€ (1,006.55лв.)
![]() |
12 x 58.32 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, D500SE-513500252X
, ASUS
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, цена ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, оферти ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, ревю ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, промоция ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, онлайн магазин ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, поръчай ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black мнения
, ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, asus {ucfirst}настолни компютри
, оригинален ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, гаранция ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, бърза доставка ASUS ExpertCentre D5 SFF Desktop Computer D500SE-513500252X Intel Core i5-13500 8GB DDR4 512GB SSD Windows 11 Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, ASUS D500SE-513500252X характеристики
, ASUS D500SE-513500252X спецификации
, ASUS D500SE-513500252X review
, ASUS D500SE-513500252X сравнение
, ASUS D500SE-513500252X отзиви
, ASUS D500SE-513500252X намаление
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor frequency: | 2.5 GHz |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor family: | Intel Core 5 |
| Processor model: | i5-13500 |
| Processor cores: | 14 |
| Processor threads: | 20 |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Expandable RAM: | Yes |
| Maximum RAM supported: | 64 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Housing material: | Metal |
| Product type: | PC |
| Product colour: | Black |
| Cooling type: | Active |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Height: | 339.6 mm |
| Width: | 292.8 mm |
| Weight: | 5 kg |
| Depth: | 94.6 mm |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Surround sound: | Y |
| Noise reduction: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Number of M.2 (B) slots: | 2 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Camera card reader integrated: | Yes |
| VGA connectors: | 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 4 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| Headphone output: | Yes |
| MIC input: | 1 |
| Compatible memory cards: | SD, MicroSD (TransFlash) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |






