





















ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0" WUXGA
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBATC
- Тегло: 2.82kg
- SKU: MOBASUNOTBATC
2,094.14€ (4,095.79лв.)
без ДДС: 1,745.12€ (3,413.16лв.)
![]() |
12 x 197.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, MOBASUNOTBATC
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, цена ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, оферти ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, ревю ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, промоция ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, онлайн магазин ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, поръчай ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA мнения
, ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, гаранция ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, бърза доставка ASUS ExpertBook B3 B3404CMA_L-Q50455X Ultra 7 155H 14.0 WUXGA
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBATC характеристики
, ASUS MOBASUNOTBATC спецификации
, ASUS MOBASUNOTBATC review
, ASUS MOBASUNOTBATC сравнение
, ASUS MOBASUNOTBATC отзиви
, ASUS MOBASUNOTBATC намаление
EAN: 4711387784174
MPN: B3404CMA_L-Q50455X
Technical Specifications
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Performance-core base frequency | 1.4 GHz |
| Performance cores | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor threads | 22 |
| Processor cores | 16 |
| Processor model | 155H |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Housing material | Aluminium |
| Housing material | Plastic |
| Colour name | Star Black |
| Introduction year | 2024 |
| Product colour | Black |
| Product type | Laptop |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter output current | 3.25 A |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password protection | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Face recognition | No |
| Fingerprint reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Width | 313.7 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Weight | 1.53 kg |
| Depth | 226.8 mm |
| Mobile network connection | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Colour gamut | 45% |
| Anti-glare screen | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| HD type | WUXGA |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Touchscreen | No |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | Dirac |
| Compliance certificates | REACH |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Infrared (IR) camera | No |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type | HD |
| Front camera | Yes |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery capacity | 63 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Keyboard backlit | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Touchpad |
| Sustainability compliance | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| AI datatype support on NPU | Int8 |
| AI datatype support on NPU | FP16 |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30.1 x 50.6 x 7.8 cm
Weight: 2.82 kg

