


-36 %



AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Q27G2E/BK
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.80kg
229.82€ (449.50лв.)
360.06€ (704.22лв.)
без ДДС: 191.52€ (374.58лв.)
![]() |
12 x 21.70 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, Q27G2E/BK
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, цена AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, оферти AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, ревю AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, промоция AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, онлайн магазин AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, поръчай AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red мнения
, AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, гаранция AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, бърза доставка AOC G2 Q27G2E/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC Q27G2E/BK характеристики
, AOC Q27G2E/BK спецификации
, AOC Q27G2E/BK review
, AOC Q27G2E/BK сравнение
, AOC Q27G2E/BK отзиви
, AOC Q27G2E/BK намаление
| Detachable stand: | Yes |
| Front bezel colour: | Black/Red |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Power consumption (typical): | 34 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Depth (without stand): | 46.6 mm |
| Weight (with stand): | 4.63 kg |
| Width (with stand): | 612.5 mm |
| Shadow сontrol: | Yes |
| Brand specific technologies: | Crosshair |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Motion blur reduction: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| Package weight: | 6.96 kg |
| Package height: | 520 mm |
| Package depth: | 187 mm |
| Package width: | 730 mm |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Cables included: | AC |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Pixel density: | 109 ppi |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 155 Hz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Backlight type: | W-LED |
| Panel type: | VA |
| Display diagonal (metric): | 68.6 cm |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Colour gamut: | 90% |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Screen shape: | Flat |
| Response time: | 1 ms |
| On Screen Display (OSD) languages: | Polish, Swedish, Japanese, Traditional Chinese, French, Korean, English, Czech, Ukrainian, Finnish, Portuguese, Turkish, Italian, Dutch, Spanish, Simplified Chinese |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| VESA mounting: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| HDMI: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Exterior finish type: | Matt |
| DCI-P3 coverage: | 90% |






