





AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CQ32G4VE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 9.71kg
283.66€ (554.78лв.)
без ДДС: 236.38€ (462.32лв.)
![]() |
12 x 26.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, CQ32G4VE
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, цена AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, оферти AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, ревю AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, промоция AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, онлайн магазин AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, поръчай AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey мнения
, AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, гаранция AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, бърза доставка AOC G4 CQ32G4VE computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
, Grey
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC CQ32G4VE характеристики
, AOC CQ32G4VE спецификации
, AOC CQ32G4VE review
, AOC CQ32G4VE сравнение
, AOC CQ32G4VE отзиви
, AOC CQ32G4VE намаление
| Front bezel colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Frameless design: | Yes |
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 2004296 |
| Power supply type: | Internal |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (typical): | 35 W |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Power consumption (max): | 70 W |
| Input current: | 1.5 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 55 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 93% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 55 °C |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 85% |
| Height (without stand): | 425.2 mm |
| Weight (with stand): | 7.31 kg |
| Width (without stand): | 709.4 mm |
| Depth (without stand): | 96.6 mm |
| Weight (without stand): | 6.24 kg |
| Height (with stand): | 523.8 mm |
| Width (with stand): | 709.4 mm |
| Depth (with stand): | 265.3 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package height: | 188 mm |
| Package depth: | 527 mm |
| Package width: | 840 mm |
| Package weight: | 9.91 kg |
| Cables included: | DisplayPort, HDMI, AC |
| DDC/CI: | Yes |
| Pixel density: | 93.24 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Haze rate: | 25% |
| Contrast ratio (typical): | 3500:1 |
| Viewable size, horizontal: | 69.7 cm |
| Vertical scan range: | 48 - 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Horizontal scan range: | 30 - 270 kHz |
| Viewable size, vertical: | 39.2 cm |
| Backlight type: | W-LED |
| Display technology: | LCD |
| sRGB coverage (typical): | 124.2% |
| Touchscreen: | No |
| Screen shape: | Curved |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Response time: | 0.5 ms |
| Panel type: | Fast VA |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.2724 x 0.2724 mm |
| On Screen Display (OSD) languages: | Polish, Spanish, Croatian, Portuguese, English, Simplified Chinese, Swedish, Russian, Czech, Ukrainian, Finnish, Turkish, Japanese, Traditional Chinese, French, Korean, German, Italian, Dutch |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Number of OSD languages: | 19 |
| Plug and Play: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | -3 - 21° |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Dial point: | Yes |
| Low input lag: | Yes |
| Motion blur reduction: | Yes |
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Shadow control: | Yes |
| FPS counter: | Yes |





