





AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Q32V4
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.85kg
241.34€ (472.03лв.)
без ДДС: 201.12€ (393.36лв.)
![]() |
12 x 22.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, Q32V4
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, цена AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, оферти AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, ревю AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, промоция AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, онлайн магазин AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, поръчай AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black мнения
, AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, гаранция AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, бърза доставка AOC V4 Q32V4 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC Q32V4 характеристики
, AOC Q32V4 спецификации
, AOC Q32V4 review
, AOC Q32V4 сравнение
, AOC Q32V4 отзиви
, AOC Q32V4 намаление
| Product colour: | Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Detachable stand: | Yes |
| Market positioning: | Home |
| Feet colour: | Black |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (typical): | 47 W |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 38 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 38 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| External power adapter: | No |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Width (with stand): | 730.2 mm |
| Height (with stand): | 531.1 mm |
| Depth (with stand): | 209.9 mm |
| Width (without stand): | 730.2 mm |
| Weight (with stand): | 6.8 kg |
| Depth (without stand): | 47.5 mm |
| Height (without stand): | 426.6 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Fast charging: | No |
| Package type: | Box |
| Package height: | 552 mm |
| Package depth: | 187 mm |
| Package weight: | 8.68 kg |
| Package width: | 817 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | AC |
| HDMI cable length: | 1.5 m |
| Stand included: | Yes |
| Display surface: | Matt |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Aspect ratio: | 4:3, 16:9 |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 4 ms |
| Screen shape: | Flat |
| Contrast ratio (dynamic): | 20000000:1 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| HD type: | 2K Ultra HD |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Surface hardness: | 3H |
| Adobe RGB coverage: | 75% |
| Supported video modes: | 1440p, 1080p |
| Display technology: | LED |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Touchscreen: | No |
| Backlight type: | W-LED |
| sRGB coverage (typical): | 102% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Colour depth: | 8 bit |
| Display diagonal (metric): | 80.01 cm |
| Panel type: | IPS |
| Built-in microphone: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in camera: | No |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Swedish, Turkish, Ukrainian, Finnish, Polish, Portuguese, Spanish, Croatian, Simplified Chinese, German, Italian, Dutch, Traditional Chinese, French, Korean, Russian, Czech, English, Japanese |
| Pivot: | No |
| Number of OSD languages: | 16 |
| Height adjustment: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DVI port: | No |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Built-in USB hub: | No |
| Audio input: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Headphone out: | Yes |
| Exterior finish type: | Textured |
| Bezel thickness type: | Narrow |
| Light effects: | No |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Sustainability certificates: | WEEE |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 428747 |






