



































AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONAOCGAM0046
- Тегло: 7.65kg
- SKU: MONAOCGAM0046
184.27€ (360.40лв.)
без ДДС: 153.56€ (300.34лв.)
![]() |
12 x 17.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, MONAOCGAM0046
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, цена AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, оферти AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, ревю AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, промоция AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, онлайн магазин AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, поръчай AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red мнения
, AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, гаранция AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, бърза доставка AOC 27G4HA computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCGAM0046 характеристики
, AOC MONAOCGAM0046 спецификации
, AOC MONAOCGAM0046 review
, AOC MONAOCGAM0046 сравнение
, AOC MONAOCGAM0046 отзиви
, AOC MONAOCGAM0046 намаление
EAN: 4038986682671
MPN: 27G4HA
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Product colour | Black |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 23 W |
| Weight (with stand) | 4.83 kg |
| Width (without stand) | 613.9 mm |
| Depth (without stand) | 52.6 mm |
| Height (without stand) | 366.3 mm |
| Weight (without stand) | 3.37 kg |
| Width (with stand) | 613.8 mm |
| Height (with stand) | 516.6 mm |
| Depth (with stand) | 240 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Package height | 455 mm |
| Package width | 730 mm |
| Package depth | 139 mm |
| Package weight | 7.81 kg |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| Touchscreen | No |
| Display technology | LED |
| Panel type | Fast IPS |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Backlight type | W-LED |
| Pixel density | 81.59 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 115.4% |
| DCI-P3 coverage | 91.9% |
| Adobe RGB coverage | 90.5% |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Digital vertical frequency | 48 - 200 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | Full HD |
| Screen shape | Flat |
| Response time | 1 ms |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Digital horizontal frequency | 30 - 230 kHz |
| RMS rated power | 4 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Korean |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Number of OSD languages | 19 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Pivot angle | -91 - 91° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| Cable management | Yes |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Tilt angle range | -3.5 - 21.5° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| FPS counter | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Dial point | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2261742 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 73 x 45 x 15 cm
Weight: 7.65 kg

