AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 24E3QAF
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.15kg
158.64€ (310.27лв.)
без ДДС: 132.20€ (258.56лв.)
![]() |
12 x 14.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, 24E3QAF
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, цена AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, оферти AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, ревю AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, промоция AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, онлайн магазин AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, поръчай AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black мнения
, AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, гаранция AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, бърза доставка AOC E3 24E3QAF computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC 24E3QAF характеристики
, AOC 24E3QAF спецификации
, AOC 24E3QAF review
, AOC 24E3QAF сравнение
, AOC 24E3QAF отзиви
, AOC 24E3QAF намаление
| Product colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Front bezel colour: | Black |
| Power consumption (typical): | 18 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Weight (with stand): | 4.45 kg |
| Weight (without stand): | 2.63 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Brand-specific features: | False |
| Fast charging: | Yes |
| Package weight: | 7.14 kg |
| Cables included: | AC |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Surface hardness: | 3H |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Contrast ratio (dynamic): | 20000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Backlight type: | W-LED |
| Panel type: | IPS |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display diagonal (metric): | 60.5 cm |
| Screen shape: | Flat |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Response time: | 4 ms |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in microphone: | No |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Pivot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Built-in USB hub: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | No |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP version: | 1.4 |
| Exterior finish type: | Textured |
| Light effects: | No |
| Recyclable packaging material: | 100% |
| Post-consumer recycled plastic: | 85% |
| Sustainability certificates: | EPEAT Silver |





