AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Q27P3CW
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.77kg
358.62€ (701.40лв.)
без ДДС: 298.85€ (584.50лв.)
![]() |
12 x 33.87 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Q27P3CW
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка AOC Q27P3CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC Q27P3CW характеристики
, AOC Q27P3CW спецификации
, AOC Q27P3CW review
, AOC Q27P3CW сравнение
, AOC Q27P3CW отзиви
, AOC Q27P3CW намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Detachable stand: | Yes |
| Front bezel colour: | Black |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 26 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1388936 |
| Width (with stand): | 613.8 mm |
| Depth (with stand): | 200.1 mm |
| Weight (with stand): | 6.91 kg |
| Depth (without stand): | 52.8 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Fast charging: | Yes |
| Package width: | 820 mm |
| Package weight: | 10.1 kg |
| Package height: | 481 mm |
| Package depth: | 162 mm |
| USB cable length: | 1.8 m |
| Cables included: | HDMI, USB Type-C, DisplayPort, AC |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Power cable length: | 1.8 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 68.6 cm |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Supported video modes: | 2160p, 1440p, 1080p |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Response time: | 4 ms |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Contrast ratio (dynamic): | 50000000:1 |
| Display technology: | LED |
| Backlight type: | W-LED |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Touchscreen: | No |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Pixel density: | 109 ppi |
| Anti-glare screen: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 117% |
| NTSC coverage (typical): | 102% |
| Surface hardness: | 3H |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 5 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Megapixel (approx.): | 5 MP |
| Built-in camera: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Swivel angle range: | -180 - 180° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Czech, German, Italian, Traditional Chinese, French, Spanish, Croatian, English, Swedish, Simplified Chinese, Finnish, Polish, Japanese |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDCP: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone out: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |
| USB Power Delivery up to: | 65 W |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| HDCP version: | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Exterior finish type: | Textured |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Recyclable packaging material: | 100% |
| Mean time between failures (MTBF): | 70000 h |
| Low input lag: | Yes |
| Post-consumer recycled plastic: | 85% |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Doesn't contain: | PVC/BFR |
| Sustainability certificates: | TCO |






