AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CU34P3CV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 12.80kg
388.54€ (759.91лв.)
без ДДС: 323.78€ (633.26лв.)
![]() |
12 x 36.69 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, CU34P3CV
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, цена AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, оферти AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, ревю AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, промоция AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, онлайн магазин AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, поръчай AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black мнения
, AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, гаранция AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, бърза доставка AOC CU34P3CV computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC CU34P3CV характеристики
, AOC CU34P3CV спецификации
, AOC CU34P3CV review
, AOC CU34P3CV сравнение
, AOC CU34P3CV отзиви
, AOC CU34P3CV намаление
| Front bezel colour: | Black |
| Market positioning: | Home |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Detachable stand: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (typical): | 35 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 35 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Weight (with stand): | 10 kg |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Low input lag: | Yes |
| Package height: | 556 mm |
| Package weight: | 12.9 kg |
| Package width: | 1070 mm |
| Package depth: | 190 mm |
| Power cable length: | 1.8 m |
| Cables included: | AC |
| Response time: | 4 ms |
| Display diagonal (metric): | 86.36 cm |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Screen shape: | Curved |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| Display technology: | LED |
| Pixel pitch: | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Contrast ratio (dynamic): | 20000000:1 |
| Backlight type: | W-LED |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Colour depth: | 8 bit |
| NTSC coverage (typical): | 85% |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| Panel type: | VA |
| Pixel density: | 110 ppi |
| HD type: | UltraWide Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Surface hardness: | 3H |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| RMS rated power: | 5 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Swivel angle range: | -175 - 175° |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | 15 cm, Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Picture-in-Picture: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDCP version: | 1.4 |
| USB Power Delivery up to: | 65 W |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |
| Built-in KVM switch: | Yes |
| Recyclable packaging material: | 100% |
| Exterior finish type: | Textured |
| Mean time between failures (MTBF): | 30000 h |
| Picture-by-Picture (PbP): | Yes |
| Post-consumer recycled plastic: | 85% |
| Doesn't contain: | PVC/BFR |
| Sustainability certificates: | EPEAT Gold |





