


-36 %



AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C24G2AE
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.00kg
188.58€ (368.83лв.)
295.44€ (577.83лв.)
без ДДС: 157.15€ (307.36лв.)
![]() |
12 x 17.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, C24G2AE
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, цена AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, оферти AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, ревю AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, промоция AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, онлайн магазин AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, поръчай AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red мнения
, AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, гаранция AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, бърза доставка AOC C24G2AE/BK computer monitor 59.9 cm (23.6) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Red
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC C24G2AE характеристики
, AOC C24G2AE спецификации
, AOC C24G2AE review
, AOC C24G2AE сравнение
, AOC C24G2AE отзиви
, AOC C24G2AE намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Frameless design: | Yes |
| Detachable stand: | Yes |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 27 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| External power adapter: | No |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Height (with stand): | 505.3 mm |
| Depth (with stand): | 227.4 mm |
| Width (with stand): | 536.1 mm |
| Depth (without stand): | 68.5 mm |
| Height (without stand): | 321 mm |
| Weight (with stand): | 3.84 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync refresh rate range: | 48 - 165 Hz |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Package width: | 160 mm |
| Cables included: | HDMI, DisplayPort |
| Package weight: | 6.11 kg |
| Package depth: | 730 mm |
| Package height: | 480 mm |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Display diagonal: | 59.9 cm (23.6") |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Backlight type: | W-LED |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.27156 x 0.27156 mm |
| Screen shape: | Curved |
| Response time: | 1 ms |
| HD type: | Full HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Surface hardness: | 3H |
| Display technology: | LED |
| Viewable size, vertical: | 29.3 cm |
| Panel type: | VA |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Screen curvature: | 150 cm |
| Adobe RGB coverage: | 89% |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewable size, horizontal: | 52.1 cm |
| sRGB coverage (typical): | 120% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 4 W |
| Tilt angle range: | -4 - 21.5° |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | No |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Portuguese, Spanish, Swedish, Japanese, Traditional Chinese, French, English, Finnish, Polish, Russian, Czech, German, Italian, Simplified Chinese |
| Number of OSD languages: | 16 |
| Tiltable: | Y |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Microphone in: | Yes |
| DVI port: | No |
| Built-in USB hub: | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| Audio output: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |
| Audio input: | Yes |
| Recyclable packaging material: | 100% |






