





AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CU34P2A
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 12.70kg
397.26€ (776.97лв.)
без ДДС: 331.05€ (647.48лв.)
![]() |
12 x 37.51 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, CU34P2A
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка AOC P2 CU34P2A LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Quad HD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC CU34P2A характеристики
, AOC CU34P2A спецификации
, AOC CU34P2A review
, AOC CU34P2A сравнение
, AOC CU34P2A отзиви
, AOC CU34P2A намаление
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, RoHS |
| Product colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Frameless design: | Yes |
| Feet colour: | Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Market positioning: | Business |
| Annual energy consumption: | 100 kWh |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 55 W |
| External power adapter: | No |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Height (with stand): | 611.5 mm |
| Depth (with stand): | 275.1 mm |
| Width (with stand): | 808.3 mm |
| Weight (with stand): | 9.8 kg |
| Width (without stand): | 808.3 mm |
| Weight (without stand): | 9.8 kg |
| Height (without stand): | 367.4 mm |
| Depth (without stand): | 100.1 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Package width: | 903 mm |
| Package height: | 527 mm |
| Cables included: | AC, HDMI, DisplayPort |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 12.7 kg |
| Package depth: | 250 mm |
| Stand included: | Yes |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Supported graphics resolutions: | 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 3440 x 1440 |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| Response time: | 1 ms |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic): | 50000000:1 |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display surface: | Matt |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| Screen shape: | Curved |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Adobe RGB coverage: | 89% |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Panel type: | VA |
| NTSC coverage (typical): | 85% |
| Display technology: | LED |
| Supported video modes: | 1080p, 1440p |
| Viewable size, vertical: | 33.4 cm |
| Screen curvature: | 150 cm |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewable size, horizontal: | 79.7 cm |
| Colour depth: | 8 bit |
| Backlight type: | W-LED |
| sRGB coverage (typical): | 120% |
| RGB colour space: | sRGB |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 3 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt angle range: | 5.5 - 22° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Spanish, Finnish, German, Italian, Dutch, Japanese, Simplified Chinese, English, Traditional Chinese, French, Korean, Russian, Czech, Polish, SER, Portuguese |
| Plug and Play: | Yes |
| Tiltable: | Y |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Number of OSD languages: | 16 |
| Swivel angle range: | 0 - 180° |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Microphone in: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI version: | 2.0 |
| DVI port: | No |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |
| Audio input: | No |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Headphone out: | Yes |
| Recyclable packaging material: | 100% |
| Energy efficiency class (old): | C |






