


-36 %



AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 27B2QAM
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.39kg
157.85€ (308.72лв.)
247.31€ (483.69лв.)
без ДДС: 131.54€ (257.27лв.)
![]() |
12 x 14.91 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 27B2QAM
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка AOC B2 27B2QAM LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC 27B2QAM характеристики
, AOC 27B2QAM спецификации
, AOC 27B2QAM review
, AOC 27B2QAM сравнение
, AOC 27B2QAM отзиви
, AOC 27B2QAM намаление
| Detachable stand: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Home |
| Feet colour: | Black |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| External power adapter: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 24 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 24 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Weight (with stand): | 3.7 kg |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Package weight: | 5.6 kg |
| Power adapter included: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | Full HD |
| Colour depth: | 8 bit |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Surface hardness: | 3H |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 4 ms |
| Display technology: | LED |
| Panel type: | VA |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Backlight type: | W-LED |
| Pixel pitch: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Display diagonal (metric): | 68.6 cm |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Contrast ratio (dynamic): | 20000000:1 |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 10 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Japanese, Ukrainian, Finnish, German, Italian, Dutch, Traditional Chinese, French, Korean, Russian, Czech, English, Portuguese, Spanish, Croatian, Simplified Chinese, Polish, Swedish, Turkish |
| Number of OSD languages: | 19 |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 21.5° |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Tiltable: | Y |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| DC-in jack: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI: | Yes |
| Sustainability certificates: | WEEE |






