AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 27P2Q
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.10kg
220.92€ (432.08лв.)
без ДДС: 184.10€ (360.07лв.)
![]() |
12 x 20.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 27P2Q
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC 27P2Q характеристики
, AOC 27P2Q спецификации
, AOC 27P2Q review
, AOC 27P2Q сравнение
, AOC 27P2Q отзиви
, AOC 27P2Q намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Detachable stand: | Yes |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Frameless design: | Yes |
| Front bezel colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| External power adapter: | No |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 20 W |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Annual energy consumption: | 24 kWh |
| Weight (with stand): | 5.49 kg |
| Depth (without stand): | 51.1 mm |
| Height (without stand): | 369.5 mm |
| Width (without stand): | 613.6 mm |
| Depth (with stand): | 200.1 mm |
| Width (with stand): | 613.6 mm |
| Height (with stand): | 544.5 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range: | 48 - 75 Hz |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| VGA cable length: | 1.8 m |
| Audio cable length: | 1.8 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| DVI cable length: | 1.8 m |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 7.6 kg |
| Cables included: | HDMI, DVI, VGA, Audio (3.5mm), DisplayPort |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Pixel density: | 81 ppi |
| RGB colour space: | sRGB |
| Adobe RGB coverage: | 74% |
| Display scanning frequency: | VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 30 - 85 KHz (H), VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 48 - 75 Hz (V) |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Horizontal scan range: | 30 - 85 kHz |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Response time: | 4 ms |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Display surface: | Matt |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 50000000:1 |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Pixel pitch: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Supported video modes: | 1080p |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Backlight type: | W-LED |
| Panel type: | IPS |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display technology: | LED |
| Viewable size, horizontal: | 59.8 cm |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of OSD languages: | 16 |
| Tiltable: | Y |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| On Screen Display (OSD) languages: | Traditional Chinese, French, Simplified Chinese, Spanish, Polish, German, Italian, Dutch, Japanese, Russian, Czech, Finnish, Portuguese, Swedish, English |
| Pivot angle: | 0 - 180° |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | 15 cm, Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Audio input: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Microphone in: | Yes |
| HDMI version: | 1.4 |
| DVI port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Energy efficiency class (old): | A++ |
| Recyclable packaging material: | 100% |
| Post-consumer recycled plastic: | 85% |





